Tip jak vydělat peníze

tip na přivýdělekUvažovali jste v minulosti, že by jste chtěli mít nějaký boční přivýdělek? Máme tip pro všechny kutily, kteří mají obchodního ducha. Jistě máte plno sousedů, známých či máte známé ve firmách a podobně, kteří mají nepotřebný šrot, barevné kovy a podobně. Jakožto specialisté z oborou šrotařského hospodářství nabízíme know-how, jak obchodovat s kovy od nákupu po prodeje koncovým odběratelům. Pokud se budete snažit, je jisté že vaše hodnocení bude mnohem větší, než si průměrný člověk vydělá za dlouhé směny dřinou v práci.

Co je k tomu potřeba?

  • Stačí Vám dodávka, starší - pojízdná s platným STK
  • živnostenský list

Naší nabídkou je:

  1. vyřízení povolení kladného stanoviska od příslušného KRAJSKÉHO ÚŘADU (KÚ)
  2. vyřízení povolení kladného stanoviska od příslušné KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE (KHS)
  3. začlenění jak nakupovat, a kam prodávat.

Stalo se:

V minulosti jsme dopomáhali zákazníkovi, který pracoval v obchodním řetězci s potravinama jako skladník zboží. Vzhledem minimálním mzdám, které dostával nás oslovil na tuto stejnou nabídku, kterou právě čtete s dotazem, že by si chtěl přilepšit ke své práci.

vyřízení povolení Vzhledem k finančním prostředkům kterýma disponoval, nebylo mnoho možností. Zákazník vlastnil starou polo-rezavou dodávku s tonáží do 3,5 tuny. Společně jsme hledali komoditu na kterou se zaměřit. Vyhrál to výkup novin, časopisů a to proto, že nebylo potřeba mít vysoký vkladní kapitál. (do 10.000,- Kč hotovosti)

V současnosti si řeknete, kolik se dá vydělat třeba na papíře? Zákazník sbíral a vykupoval obyčejný starý papír, noviny a časopisy od sousedů, po známých a vesnicích nejprve ve volném čase. K práci nasbíral dvě až tři tuny papíru týdně, kde vydělával kolem 70 hal na kile. Reálná přilepšená byla kolem 2-3tis týdně.

Postpem času mu začalo dávat papír celé okolí, kdy jeho tonáž sběru časopisů stoupla na 10-15 tun/týden což přestavovalo 7-10 tisíc/týden na přilepšení. O půl roku dále skončil v potravinovém řetězci a začal se výkupu věnovat naplno. V současnosti vlastní 4 veliké provozovny papíru ve středočeském kraji.

Kolik stojí vyřídit licence?

10 000 - 15 000 Kč

S přáním hezkého dne,

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
mobil: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.odpadovka.cz

Výkup šrotů, výkup kovů za vysoké ceny po celé ČR

Nabízíme výkup šrotů za vysoké ceny. Prohlédněte si seznam komodit, které vykupujeme:

výkup tvrdokovu výkup HSS výkup niklu výkup molybdenu a feromolybdenu výkup důlních špiček výkup wolframu výkup TK a SK plátků výkup cínu výkup technického stříbra výkup katalyzátorů výkup tantalu výkup slitin kovů výkup mědi výkup olova výkup bronzu výkup titanu výkup kantalu

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

neomezená inzerce zdarma kovy.cz - inzerce zdarma
šroty výkup spektrometry - prodej spektrometrů, analýza králíkárny na prodej stěhování půjčovna dodávek úprava dodávek tip jak vydělat peníze
přidat inzerát zdarma bazar