Výkup molybdenu a feromolybdenu po celé ČR

Co je to molybden?

Molybden je chemická značka Mo, je kovový prvek 6. skupiny periodické soustavy prvků. Praktické využití nalézá hlavně jako složka vysoce legovaných ocelí a při výrobě průmyslových katalyzátorů.

Co je to feromolybden?

Feromolybden je slitina železa s asi 55 % molybdenu, 1–2% křemíku, 0,5 – 2,5% mědi, 0,1–0,2% fosforu, méně než 0,2% síry a méně než 0,2% uhlíku. Vyrábí se z koncentrátu, tvořeného v podstatě sulfidem molybdenu. Po oxidačním pražení se feromolybden vyrábí metalotermicky redukcí hliníkem a křemíkem. Používá se jako legující přísada do ocelí a slitin.

Vykupujeme molybden a feromolybden v celé ČR

Naše firma Monaxa Provider s.r.o. vykupuje veškeré materiály z molybdenu a feromolybdenu. Mezi nástroje z molybdenu a feromolybdenu, které vykupujeme patří:

Molybden list, desky z molybdenu, tyče, molybden bar, disky, molybdenové kelímky, molybden elektrody, dráty z molybdenu, kolíky, šrouby, molybdenové díly a další slitiny molybdenu a feromolybdenu.

Fotogalerie molybdenu a feromolybdenu

výkup feromolybdenuvýkup molybdenuferomolybden

Jaká je výkupní Cena za molybden a feromolybden?

Výkupní cena molybdenu a feromolybdenu se odvíjí na základě chemického složení daného materiálu a aktuální situaci na burzách (Americké a Německé). Pro všechny naše partnery tedy cenu projednáváme individuálně na základě množství vykupovaného materiálu. Jsme však schopni nabídnout maximální „stropovou cenu“ pro všechny naše partnery.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lokality kde molybden a feromolybden vykupujeme

Výkup šrotů, výkup kovů za vysoké ceny po celé ČR

Nabízíme výkup šrotů za vysoké ceny. Prohlédněte si seznam komodit, které vykupujeme:

výkup tvrdokovu výkup HSS výkup niklu výkup molybdenu a feromolybdenu výkup důlních špiček výkup wolframu výkup TK a SK plátků výkup cínu výkup technického stříbra výkup katalyzátorů výkup tantalu výkup slitin kovů výkup mědi výkup olova výkup bronzu výkup titanu výkup kantalu

neomezená inzerce zdarma kovy.cz - inzerce zdarma
šroty výkup spektrometry - prodej spektrometrů, analýza králíkárny na prodej stěhování půjčovna dodávek úprava dodávek tip jak vydělat peníze
přidat inzerát zdarma bazar