Výkup cínu po celé ČR

Co je to cín?

Cín je materiál, který patří mezi kovy, které jsou známy jako součást slitiny zvané bronz. Má velmi nízký bod tání a je dobře kujný a odolný vůči korozi. Nachází využití při výrobě slitin (bronz, pájky, ložiskový kov), v potravinářství při dlouhodobém uchovávání potravin (pocínování konzerv, cínové fólie) a při výrobě uměleckých předmětů.

Vykupujeme cín po celém území České Republiky

Naše firma Monaxa Provider s.r.o. nabízí výkup cínu a materiálů podobných vlastností. Mezi nástroje z cínu, které vykupujeme patří:

Výkup cínu - materiály: Nádoby z cínu, nejrůznější cínové sošky jako jsou například cínoví vojáčci a ostatní materiály, ve kterých se cín nachází - výkup cínových kalů, výkup cínové struzky, výkup cínových popelů, výkup cínových úkapů.

Cín - fotografie

výkup cínu

Cena za výkup cínu

Cena za výkup cínu se odvíjí podle chemického složení daného materiálu a podle aktuální situace na burze. Z toho důvodu je vždy lepší cenu za výkup cínu projednávat individuálně. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni nabídnout maximální stropové ceny pro všechny naše partnery. Pro více informací nás kontaktujte.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lokality kde cín vykupujeme

Výkup šrotů, výkup kovů za vysoké ceny po celé ČR

Nabízíme výkup šrotů za vysoké ceny. Prohlédněte si seznam komodit, které vykupujeme:

výkup tvrdokovu výkup HSS výkup niklu výkup molybdenu a feromolybdenu výkup důlních špiček výkup wolframu výkup TK a SK plátků výkup cínu výkup technického stříbra výkup katalyzátorů výkup tantalu výkup slitin kovů výkup mědi výkup olova výkup bronzu výkup titanu výkup kantalu

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

neomezená inzerce zdarma kovy.cz - inzerce zdarma
šroty výkup spektrometry - prodej spektrometrů, analýza králíkárny na prodej stěhování půjčovna dodávek úprava dodávek tip jak vydělat peníze
přidat inzerát zdarma bazar