Výkup TK a SK plátků po celém území ČR

Co jsou to TK a SK plátky?

SK plátky (TK plátky), neboli slinuté karbidy (tvrdkokovy), jsou nedílnou součástí průmyslové výroby. Tyto plátky se ve formě břitových destiček pájí na obráběcí nástroje a díky nim nástroj získá mnohem lepší vlastnosti.

SK plátky a TK plátky najdeme na frézách, vrtácích a tak dále. Díky těmto plátkům se pak nástroj stane pevným, tvrdým, houževnatým a málo tepelně roztažným.

Vykupujeme TK plátky a SK plátky po celém území České Republiky

Naše firma Monaxa Provider s.r.o. vykupuje veškeré TK a SK plátky, nebo materiály stejných vlastností. Mezi nástroje z TK a SK plátků, které vykupujeme patří:

SK a TK plátky, břitové destičky, průvlaky z tvrdokovu, tvrdokovová jádra, matrice z tvrdokovu, průtahy z tvrdokovu, monolity - frézičky, odštěpky z tvrdokovu, vrtáky z tvrdokovu, tvrdokovové špičky, monolitní nástroje, tvrdokovové kaly a ostatní materiály stejných vlastností.

Fotografie SK a TK

SK plátkyTK plátkyTK a SK plátky

Cena za výkup TK a SK plátků

Výkupní cena TK plátků a SK plátků se odvíjí podle chemického složení vybraného materiálu a podle aktuální situace na burze.

Je tedy vždy lepší cenu projednávat individuálně. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni nabídnout maximální „stropovou cenu“ pro všechny naše partnery. Pro více informací nás kontaktujte.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lokality kde TK a SK plátky vykupujeme

Výkup šrotů, výkup kovů za vysoké ceny po celé ČR

Nabízíme výkup šrotů za vysoké ceny. Prohlédněte si seznam komodit, které vykupujeme:

výkup tvrdokovu výkup HSS výkup niklu výkup molybdenu a feromolybdenu výkup důlních špiček výkup wolframu výkup TK a SK plátků výkup cínu výkup technického stříbra výkup katalyzátorů výkup tantalu výkup slitin kovů výkup mědi výkup olova výkup bronzu výkup titanu výkup kantalu

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

neomezená inzerce zdarma kovy.cz - inzerce zdarma
šroty výkup spektrometry - prodej spektrometrů, analýza králíkárny na prodej stěhování půjčovna dodávek úprava dodávek tip jak vydělat peníze
přidat inzerát zdarma bazar