Výkup tvrdokovu po celé ČR

Co je to tvrdokov?

Tvrdokov je materiál, který je složen převážně s Kobaltu a Wolframu, využívá se v nástrojářství nejvíce ve formě nástrojů. Tvrdokov je mnohem tvrdší než dříve užívaná rychlořezná ocel a svou tvrdost si zachovává i při vysoké teplotě. Díky vývoji metalurgického odvětví již není tvrdokov tak křehký a výborně se s ním obrábí ocel.

Vykupujeme tvrdokovy po celém území České Republiky

Naše firma Monaxa Provider s.r.o. nabízí výkup tvrdokovu a ostatních materiálů stejných vlastností. Mezi nástroje z tvrdokovu, které vykupujeme patří:

SK a TK plátky, průvlaky z tvrdokovu, břitové destičky, matrice z tvrdokovu, průtahy z tvrdokovu, monolity – frézičky, tvrdokovová jádra, odštěpky z tvrdokovu, vrtáky z tvrdokovu, tvrdokovové špičky, monolitní nástroje, tvrdokovové kaly a ostatní materiály stejných vlastností.

Tvrdokov - fotografie

Výkup tvrdokovutvrdokovytvrdokovové vrtáky

Cena za tvrdokov

Výkupní cena tvrdokovu se odvíjí podle chemického složení materiálu a podle Německé a Americké burzy. Z toho důvodu je vždy lepší cenu za výkup tvrdokovu projednávat individuálně. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni nabídnout maximální „stropovou cenu“ pro všechny naše partnery. Pro více informací nás kontaktujte.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lokality kde tvrdokov vykupujeme

Výkup šrotů, výkup kovů za vysoké ceny po celé ČR

Nabízíme výkup šrotů za vysoké ceny. Prohlédněte si seznam komodit, které vykupujeme:

výkup tvrdokovu výkup HSS výkup niklu výkup molybdenu a feromolybdenu výkup důlních špiček výkup wolframu výkup TK a SK plátků výkup cínu výkup technického stříbra výkup katalyzátorů výkup tantalu výkup slitin kovů výkup mědi výkup olova výkup bronzu výkup titanu výkup kantalu

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

neomezená inzerce zdarma kovy.cz - inzerce zdarma
šroty výkup spektrometry - prodej spektrometrů, analýza králíkárny na prodej stěhování půjčovna dodávek úprava dodávek tip jak vydělat peníze
přidat inzerát zdarma bazar