Výkup katalyzátorů za vysoké ceny

Co jsou katalyzátory?

Katalyzátor je automobilová součástka, díky níž se z motoru do ovzduší dostává méně škodlivých látek. Automobilový katalyzátor obsahuje vzácné prvky (platina a rhodium), které pohlcují nebezpečné látky. V současné době jsou moderní katalyzátory schopny pohltit až 95 % oxidu uhelnatého, 96 % uhlovodíků a 88 % oxidů dusíku. Životnost katalyzátorů se pohybuje v rozmezí 80 - 130 tisíc kilometrů. Poté jeho účinnost klesá a zvyšuje se obsah škodlivých látek.

Nabízíme výkup katalyzátorů v celé České Republice

Naše společnost provádí výkup katalyzátorů jakéhokoliv množství ve všech městech po celé ČR. Za výkup katalyzátorů nabízíme vysoké ceny.

Provádíme výkup katalyzátorů všech druhů a ze všech značek aut. Pokud vám doma leží nějaký starý katalyzátor nebo jste právě vyměnili ve svém autě "ojetý" katalyzátor za nový a chcete, aby se vám investice vrátila zpět, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme výkup katalyzátorů s keramickou vložkou, výkup katalyzátorů s metalickou vložkou a výkup katalyzátorů s filtrem pevných částic.

Ilustrační fotografie

Výkup katalyzátorůkatalyzátorycena za výkup katalyzátorů

Cena za výkup katalyzátorů

Cena za výkup katalyzátorů je individuální. Existuje mnoho katalyzátorů a každý typ má odlišné složení vzácných látek. Proto nemáme pevně stanovený ceník za výkup katalyzátorů. Čím více materiálu nám dodáte, tím lepší ceny za výkup katalyzátorů jsme schopni vám nastavit. Pro informace o přibližných cenách za výkup katalyzátorů nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás zde:

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Seznam lokalit pro výkup katalyzátorů Výkup katalyzátorů - ceník

Výkup šrotů, výkup kovů za vysoké ceny po celé ČR

Nabízíme výkup šrotů za vysoké ceny. Prohlédněte si seznam komodit, které vykupujeme:

výkup tvrdokovu výkup HSS výkup niklu výkup molybdenu a feromolybdenu výkup důlních špiček výkup wolframu výkup TK a SK plátků výkup cínu výkup technického stříbra výkup katalyzátorů výkup tantalu výkup slitin kovů výkup mědi výkup olova výkup bronzu výkup titanu výkup kantalu

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

neomezená inzerce zdarma kovy.cz - inzerce zdarma
šroty výkup spektrometry - prodej spektrometrů, analýza králíkárny na prodej stěhování půjčovna dodávek úprava dodávek tip jak vydělat peníze
přidat inzerát zdarma bazar