Výkup wolframu a wolframových vláken po celém území ČR

Co je to wolfram?

Wolfram (chemická značka W) je šedý až stříbřitě bílý, velmi těžký a mimořádně obtížně tavitelný kov. Hlavní uplatnění nalézá jako složka různých slitin, v čisté formě se s ním běžně setkáváme jako s materiálem pro výrobu žárovkových vláken.

Vykupujeme wolfram po celém území České Republiky

Naše firma Monaxa Provider s.r.o. se zabývá výkupem wolframu, wolframových vláken a výkupem materiálů stejných vlastností. Mezi nástroje z wolframu, které vykupujeme patří:

Veškeré kovoobráběcí nástroje, vrtné hlavice geologických nástrojů, turbíny a další vysoce teplotně a mechanicky namáhané součástky.

Výkup wolframu i v malém množství: Působíme v mnoha oborech na českém trhu a proto nám nedělá problém výkup wolframu i v malém množství - jsme schopni přijet kdekoliv ať už se jedná o pár kilogramů, nebo několik tun materiálu.

fotografie wolframu

výkup wolframuwolframvýkup wolframových vláken

Wolfram - cena

Cena za wolfram je individuální. Odvíjí se totiž od aktuální situace na burze, ale hlavně podle chemického složení materiálu. Chemické složení měříme vždy na místě výkupu našimi spektrometry.

Díky mnohaleté zkušenosti v oboru se šroty, jsme schopni nabídnout maximální ceny za vykupovaný wolfram pro partnery do 20 kg, tak i pro partnery s materiálem o hmotnosti několika tun.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lokality kde wolfram vykupujeme

Výkup šrotů, výkup kovů za vysoké ceny po celé ČR

Nabízíme výkup šrotů za vysoké ceny. Prohlédněte si seznam komodit, které vykupujeme:

výkup tvrdokovu výkup HSS výkup niklu výkup molybdenu a feromolybdenu výkup důlních špiček výkup wolframu výkup TK a SK plátků výkup cínu výkup technického stříbra výkup katalyzátorů výkup tantalu výkup slitin kovů výkup mědi výkup olova výkup bronzu výkup titanu výkup kantalu

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

neomezená inzerce zdarma kovy.cz - inzerce zdarma
šroty výkup spektrometry - prodej spektrometrů, analýza králíkárny na prodej stěhování půjčovna dodávek úprava dodávek tip jak vydělat peníze
přidat inzerát zdarma bazar