Výkup technického stříbra Frenštát pod Radhoštěm

výkup technického stříbraNaše firma Monaxa Provider s.r.o. nabízí výkup technického stříbra ve městě Frenštát pod Radhoštěm a po celém území České Republiky.

Jak probíhá výkup technického stříbra?

Výkup technického stříbra probíhá velice jednoduše: Po krátkém telefonickém hovoru či vzkazu na náš e-mail uvedete množství materiálu, které nabízíte. Během následujících 24 hodin pak na místo určení vyšleme našeho pracovníka, který za pomoci spektrometrů zjistí chemické složení materiálu a provede platbu (hotově nebo přes přímé online bankovnictví).

Technické stříbro vykupujeme již od 1 kg

Naše společnost působí v mnoha oborech po celém území České Republiky a proto nám nedělá problém převzetí materiálu do 24 hodin od kontaktu. Dokonce nehledíme ani na to zda se jedná o 1 kg či třeba 20 tun materiálu.

Cena za výkup technického stříbra: technické stříbro výkup Frenštát pod Radhoštěm

Jaká je cena za výkup technického stříbra?
Technické stříbro je slitina, která je složena z čistého ryzího stříbra a nežádoucích pojiv, které se při selekci stříbra doslova vypaří a proto je velice důležité určit chemické složení materiálu.

Díky zkušenostem v oboru nabízíme vysoké ceny za technické stříbro a to všem našim partnerům. Ke všem přistupujeme vždy individuálně a snažíme se jim nabídnout co nejvyšší možné ceny. Pro více informací nás prosím kontaktujte - cena za technické stříbro vás jistě překvapí.


Kontaktujte nás:

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 722 086 304,
nebo pomocí e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Technické stříbro - Lokality výkupu:

Jako jedna z mála firem na trhu nabízíme výkup těchnického stříbra po celé ČR. Výkup probíhá v lokalitách Frenštát pod Radhoštěm, Praha, Ostrava, Krnov, Plzeň, Frýdek Místek, České Budějovice...
Lokality kde technické stříbro vykupujeme

Výkup šrotů, výkup kovů za vysoké ceny po celé ČR

Nabízíme výkup šrotů za vysoké ceny. Prohlédněte si seznam komodit, které vykupujeme:

výkup tvrdokovu výkup HSS výkup niklu výkup molybdenu a feromolybdenu výkup důlních špiček výkup wolframu výkup TK a SK plátků výkup cínu výkup technického stříbra výkup katalyzátorů výkup tantalu výkup slitin kovů výkup mědi výkup olova výkup bronzu výkup titanu výkup kantalu

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

neomezená inzerce zdarma kovy.cz - inzerce zdarma
šroty výkup spektrometry - prodej spektrometrů, analýza králíkárny na prodej stěhování půjčovna dodávek úprava dodávek tip jak vydělat peníze
přidat inzerát zdarma bazar